تمامی پروسه های ایجاد و ساخت یک وب سایت از ابتدا تا انتها را طراحی سایت می نامند. که این روند با شناخت نیاز ها شروع می شود و به طراحی نهایی ختم می شود. تیم طراحی وب @ ایران با مجموعه ای کامل از متخصصان در زمینه برنامه نویسی و گرافیک آماده ارائه حرفه ای ترین خدمات طراحی سایت به مشتریان می باشد.

طراحی یک سایت یک روند رفت و برگشتی می باشد که البته برای رسیدن به موفقیت در علم طراحی سایت فقط دانستن کد ها و آشنایی با زبان های کدنویسی مهم نمی باشد. نکته مهم و قابل تامل برای رسیدن به موفقیت در زمینه طراحی سایت، داشتن مقداری نبوغ و نوآوری در این زمینه و همچنین آشنایی به موارد بهینه سازی سایت ها می باشد.

طراح سایت باید با ابزار مختلف ساخت و ویراش وب سایت ها و زبان های برنامه نویسی شبکه و اینترنت آشنایی داشته باشد، مثل Asp.net و PHP.

همچنین باید با مباحث دامنه ، میزبان وب ،cms ، Html ، css ، Ajax و....

گروه طراحی وب @ ایران اعتقاد دارد که شناخت نیاز های جامعه و ایجاد بستر پیاده سازی آن نیازمند یک حرکت تیمی و گروهی در ضمینه طراحی است، نظر به اینکه جامعه پیش به سوی الکترونیکی شدن می رود، برای هر فردی که تخصص خاصی دارد لزوم داشتن یک سایت حس می شود، اما در این میان باید بتوان نیازهای کاربر ایرانی را شناسایی کرد و در مسیر پاسخگویی به آن ها قدم برداشت، چه بسا که ایده گیری از فعالیت های دیگران مفید خواهد بود اما تقلید بدون فکر رو به شکست خواهد رفت. در ضمینه طراحی سایت نیز باید حرکتی بومی و نیازسنجی شده اتفاق بیافتد، که وب @ ایران مفتخر است که توانسته تا حدی در روند طراحی سایت در این مسیر حرکت کند.